News

TG na Hearthstone scéně

Fri 12th May 2017 - 9:39am CZ/SK scéna Klub

Náš klub v tomto obnoveném gardu funguje již pátý měsíc. Od začátku byl reprezentován pouze CSGO sekcí pod vedením Honzy Ramšáka. Nyní se však přidává k naší organizaci další posila a tou je sedmnáctiletý hráč Hearthstone sekce Adrián "Optimistaa" Kopecký.

 

 

Stejně jako CSGO sekce která dnes patří již do širší špičky a přišla v podstatě jako neznámá, hráče nikdo extra neznal, leč talent v nich určitě byl a je, přichází i Adrián Kopecký. Adrián je také talentovaný mladý hráč a jeho poslední výsledky jsou více nežli přesvědčivé. Nesmíme opomenout například střetnutí s momentálním mistrem České republiky kde byl Adrián rovnocenným soupeřem i když podlehl v celkovém skóre 2:3. Větší úspěchy zatim nemá ale má chuť na sobě pracovat a je jen otázka času, kdy se nám předvede v plné síle a bude se postupně drát k předním stupínkům.

 

Jsme rádi, že můžeme dát šanci takovému talentovanému hráči nakouknout o nějaký ten level výše, dát mu podmínky aby se mohl zdokonalovat a dostat se na příčky, na které jistě potenciál má.

 

Aktuální sestava TG Hearthstone sekce:

 

{#Slovenská Republika} Adrián "Optimistaa" Kopecký

 

 

 

 

 

 

teamglobalespor

teamglobalespor

teamglobalespor

Your Comments

Please register or login to post comments