News

CDL: Professional Series League přichází

Tue 7th Mar 2017 - 10:03pm CZ/SK scéna Klub

Loni rozšířil seznam tuzemských lig nadějný projekt Community Development League, který dal ve své úvodní sezóně šanci "amatérským" týmům. Ti měli šanci mimo jiné soupeřit i o postup do chystané Professional Series League, do které měly být pozvány i nejlepší CZ/SK týmy. A právě ta započne již co nevidět, protože první zápasy by měly být na programu již příští týden.

 

Do úvodní sezóny Professional Series League (PSL), bylo z ASL kvalifkováno celkem 6 týmů. K nim se přidá šestice známých elitních tuzemských celků, která byla do ligy pozvána a pozvání i přijala. Tato dvanáctka se v následujích týdnech a měsících utká nejprve v základní části a následně v osmičlenném playoff o prizepool, čítající pěkných 750 €, přičemž vítěz si odnese 350 € (téměř 10 000 Kč).

Naše CSGO sekce, tehdy jako HSmod tým, je jedna z kvalifikantů a tak pro nadcházející období nebude nouze o zajímavá klání.

 

http://www.playzone.cz/sites/default/files/redakce/129610/16807697_1720036438271345_8484004302147595870_n.jpg

 

Účastníci Professional Series League

Postupující z ASL

Slovak Republic Illusion Wolf
Czech Republic Team Future
Czech Republic asd
Slovak Republic SERPENTS
Czech Republic Team Global esports
Czech Republic TauriGaming

Pozvané týmy

Czech Republic eSuba
Czech Republic eEriness
Czech Republic Inside Games
Czech Republic Fraternitas
Czech Republic Eclot Gaming
Czech Republic Majestic Lions


Zápasy ve skupině budou hrány stylem BO2, budou streamované a komentované. Rozpis zápasů by měl spatřit světlo světa v následujících dnech. Nezbývá než popřát všem zúčastněným mnoho zdaru a doufat, že aktuální sezóna PSL podpoří rychlý růst Community Development League jako takového.

teamglobalespor

teamglobalespor

teamglobalespor

Your Comments

Please register or login to post comments