News

Změna v CSGO sestavě

Sat 29th Apr 2017 - 1:25pm CZ/SK scéna Klub

Jak bylo již v článku předešlém, kde máme shrnutí Y-Games, napsáno, turnaj pro nás nedopadl příliš dobře. Konečné 13.-16. místo bylo za očekáváním všech a dalo se vytušit, že v týmu nastane po turnaji změna.

Vezmeme to od začátku

Náš tým pod vedením Honzi "pr0meth" Ramšáka funguje pod naší organizací zhruba 4 měsíce. Většinu času z oněch 4 měsíců se tým v podstatě tvořil a přišlo i několik změn v soupisce kdy náš tým postupně opustil David "Acron" Vavrek, Lukáš "NEPTUNE" Bašník, Petr "Sync" Jileček a Daniel "Ganz" Mraček který odešel z osobních důvodů kvůli povinnostem před nadcházející maturitou. Kostra týmu zůstávala celá a hledala se optimální varianta seskupení. I přesto tým slušně bojoval na naší scéně a sbíral body do kvalifikace MČR, ať na online, tak i na offline akcích.

Po příchodu hráčů Marka "mieux" Matoulka a Davida "lojzo" Jurika se zdála být situace vyřešena a konečná sestava na světě. Turnaj na Y-Games však ukázal, že bude potřeba ještě jedné změny. S týmem se tak po turnaji rozloučil Robert "DeKV" Klimant. Jeho výkon šel v posledních týdnech dolů, ať již z nejrůznějších důvodů a nastalá situace se musela vyřešit. Jako náhrada za Roberta přichází Richard "P0rguuS" Honz který působil nějaký čas v týmu EXORS Gaming.

Tato konečná sestava má nyní za sebou úspěšnou baráž do HitPoint.cz Masters ligy kde předvedla skvělou hru a jízdu baráží bez jediné prohry a ukázala tak svoji sílu. Věříme, že čim více bude sehranější, tim ještě lepší výkony budou přicházet.

 

Konečná sestava Team Global CSGO:

 

{#Česká Republika} Honza "pr0meth" Ramšák - lídr sekce

{#Česká Republika} Marek "mieux" Matoulek

{#Česká Republika} Richard "P0rguuS" Honz

{#Slovenská Republika} Lukáš "LucasP" Pócsik

{#Slovenská Republika} David "lojzo" Jurik

 

 

 

 

 

teamglobalespor

teamglobalespor

teamglobalespor

Your Comments

Please register or login to post comments