News

Vycházející slovenská hvězda Hearthstonu posiluje náš klub

Thu 15th Jun 2017 - 3:48pm Klub

Pokud patříte k Hearthstone fanouškům, nejspíše budete nick Markomanis dobře znát. Marko není na HS scéně nikterak dlouhou dobu ale stihl se vypracovat na největšího slovenského streamera této hry a sám aktivně tuto hru také hraje. Do hraní Hearthstone dává opravdu hodně času, dále se zdokonaluje a je považován za vycházející slovenskou hvězdu. Tento předpoklad také začíná pomalu ale jistě naplňovat. Jeho posledním počinem bylo páté místo v první kvalifikaci Alza RoG Battlegrounds a tím i postup na samotný offline finálový turnaj který se uskuteční v AlzaTech Intel GameZone kde se bude hrát o tučný prizepool 16 000Kč.

Marko tvoří streamerskou dvojíci společně s Nomerciem kterou můžete znát pod názvem MafiaGaming. Určitě se tak dočkáte streamů nejen z Hearthstone ale třeba i CSGO.

 

 

Vyjádření Marka "Markomanis" Bobika:

„Volám sa Marko, mám 23 rokov a mojou prioritou za posledných pár mesiacov sa stal Hearthstone. Ku kartám som mal blízko už od strednej školy, aj keď príbehy väčšiny gamerov začínajú podobne, ten môj sa predsa len trochu líši. Tam kde si ľudia predstavia Magic, tak tam bol na mojom mieste poker. Podobne ako v Hearthstone aj tam sa počítaju odds, je tam "read" skill na opponenta a nesmie chýbať ani bluffovanie s ktorým sa môžeme v Hearthstone stretnúť napríklad v podobe secretov. Aj ked som hrával Hearthstone už od bety, tak stále len rekreačne. Od roku 2017 som skončil so všetkými aktivitami a Hearthstone sa stal prioritou číslo jeden. Som rád, že svoju oddanosť hre v podobe 10 až 16 hodinových grindov, na ktoré som už zvyknutý z pokru môžem venovať zároveň tímu TeamGlobal a verím, že nesklamem.“

 

Team Global HS sekce:

 

{#Slovenská Republika} Marko "Markomanis" Bobik

{#Slovenská Republika} Adrián "Optimistaa" Kopecký

 

 

 

 

 

teamglobalespor

teamglobalespor

teamglobalespor

Your Comments

Please register or login to post comments