News

Spouštíme herní portál

Mon 20th Mar 2017 - 7:14pm Klub

Naše snaha byla taková, oddělit od sebe dění na naší, potažmo i světové scéně a klub. Zároveň tu byla snaha také něco komunitě dát a tak z našich myšlenek vznikl náš portál. Portál bude sloužit jako informační kanál ze světa progamingu a zároveň jako herní a turnajový web.

První dotované turnaje ve hrách CSGO a LoL pro Vás chystáme spustit zhruba za 2-3 měsíce a pokud se bude projektu dařit jak očekáváme, na začátku roku 2018 pro Vás spustíme ligu. O všem budete včas informováni na našem webu a na našich sociálních kanálech.

 

 

Momentálně začínáme pro veřejnost spouštět první herní servery. Portál bude všestranně zaměřen a tak spustíme i řadu „netradičních“ serverů na hry jako je třeba Alien Swarm, Left 4 Dead 2 nebo Teeworlds. A jelikož portál bude sloužit především pro veřejnost, zde přichází ta správná chvilka pro Vás. Pokud Vám u nás bude nějaký server chybět nebo budete chtít založit server na určitou hru a třeba ho i adminovat, kontaktujte nás a určitě se nějak domluvíme.

Co se týká konkrétně CSGO serverů kterých bude asi nejvíce, ty začneme spouštět cca za 2 měsíce kdy budeme pořizovat pro portál druhý výkonný server který bude sloužit hlavně pro CSGO servery.

 

Věříme, že si náš portál postupem času oblíbí co nejvíce z Vás a budete sem rádi chodit hrát a bojovat o hodnotné ceny a dotace.

 

 

teamglobalespor

teamglobalespor

teamglobalespor

Your Comments

Please register or login to post comments