News

Interview #2 - rozhovor s lídrem CSGO sekce

Sun 2nd Apr 2017 - 11:21am Klub

Uběhl již nějaký čas kdy se na našem webu ukázal úvodní článek z rubriky Interview a tak je nejvyšší čas pro další díl. Ve druhém díle naleznete rozhovor s lídrem naší CSGO sekce Honzou Ramšákem. Ten nám nastíní momentální rozpoložení v týmu, dozvíme se jak vidí momentální stav tuzemské PG scény a mnoho dalšího.

 

Ahoj Honzo. Mohl by jsi se nám trochu představit?

Ahoj, moje jméno je Honza, hraji pod nickem „pr0meth“ Je mi 18 let. Když mám čas tak si rád zahraji fotbal nebo tenis.

 

Jak jsi se dostal k CSGO?

K CSGO mě přivedl brácha, který tu vždy křičel po pokoji "RUSH B cyka blyat".

 

Hraješ i jiné hry?

Žádné jiné hry aktivně nehraji, občas si dám na odreagovaní Fifu nebo NHLko, sem tam i nějákou tu strategii.

 

Co Váš CSGO tým, mohl by jsi něco říci o týmu? Jak ho vidíš ve tvých očích?

Ačkoliv spolu nejsme moc dlouho tak si myslím si že jsme mladý ambiciozní tým co si jde za svým snem, bereme se jako jedna velká rodina. Snažíme se spolu trávit co nejvíce času, pokud možno hned po škole a hrajeme spolu až do nočních hodin.

 

Jaká je tvá role v týmu?

V týmu zastávám roli In-Game Leadera.

 

Jak vidíš Vaše momentální týmové výsledky?

Momentálně s výsledky týmu jsem velice nespokojen. V posledních dvou týdnech prohráváme nad týmy, které jsme před měsícem drtili rozdílem třídy. Na druhou stranu, tým se před nedávnem teprve formoval a postupně proběhla výměna dvou hráčů. Nyní jsme tým, který si sedí a určitě to půjde pomalu zase nahoru.

 

Jaký je Váš momentální cíl jako týmu?

Náš momentální cíl je probojovat se na Y-Games do TOP5. Z dlouhodobého hlediska je náš hlavní cíl se probojovat na MČR 2017.

 

Částečně jsi už odpověděl. Kde Vás uvidíme nejblíže?

Nejblíže nás můžete vidět v Bratislavě na Y-Games 2017.

 

Jak vidíš naši organizaci Team Global na PG scéně?

Na to, že je tato organizace na československé scéně teprve krátce, respektive pod tímto názvem krátce, tak ji vnímám strašně pozitivně. Popravdě, málo která organizace má takový rozpočet a může týmum nabídnout to co nám nabízí Team Global. V tom patří mezi špičku na scéně a my máme coby tým kvalitní zázemí.

 

Když se vrátíme k CSGO, máš nějaký vzor?

Mým vzorem je už od začátku shox, nejen za to co dokazal ani jak hraje ale hlavně za to, jaký je motor pro tým. Vždy dokáže tým namotivovat a povzbudit k dobrým výsledkům.

 

Jaký je tvůj názor na momentální PG scénu?

Pokud je to bráno na československý progaming, tak z toho jsem velice zklamán. Ani ne tolik z progamingu jako z hráčů a lidí. Jak je tu zvykem, lidi jsou závistiví a pokud se někomu daří, hned je to špatně. Místo toho aby všichni byly rádi že se nám tu rodí nové kvalitní týmy co mají budoucnost tak je všichni urážejí a shazují. Viz. co se děje momentálně u Gunrunners, místo toho aby je lidi podpořili tak je všichni shazují a zatracují, pokud vím kluci spolu ještě nebyly na žádném větším turnaji. Jednou hráli s hostem zápas proti Fraternitas a nedávno poprvé v celé sestavě proti nejsilnějšímu celku na téhle scéně kde se jim podařilo urvat 9. kol na cobblestone, což se jim nepodařilo ani týden před tím na onlinu. Kluci mají můj obdiv za to, že se za tak krátkou chvíli dokázali prokousat touhle ubohou scénou a doufám že ukážou co v nich je, přeji jim to a fandím jim.

To samé s Canniem, je to mladý talentovaný kluk co si jde za svým snem. Povedlo se mu to, co skoro nikomu jinému tady u nás. Proč by si měl dělat hlavu z lidí co mu nesahají ani po kotníky ? Každý by tu po něm chtěl aby něco dokazoval, jenže on nemusí nikomu nic dokazovat. Cannie je dost chytrý a doufám že má takovéhle ubožáky za zády.

Jinak si myslím, že celá PG scéna jde dopředu a doufám že se tu dočkáme i prvních profesionálních týmů v budoucnu.

 

A na závěr, co tvůj reálný život, jak probíhá tvůj den?

Můj den probíha tak jako skoro každého hráče, ráno vstanu, jdu do školy. Většinou příjdu udělám co je potřeba, poté sedám za počítač rozehraji se a jdeme s klukama hrát, poté co kluci odejdou spát, tak si většinou stahuji dema a koukám zpětně na zápasy nebo nové taktiky. Pokud máme volno tak si jdu s kamarádama zakopat nebo zapinkat, popřípadě se snažím pomáhat rodičům.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem co nám fandí a hlavně své rodině která mě plně podporuje v tom co mě baví.

 

Děkuji za rozhovor a přejem tobě i celému týmu hodně úspěchů do budoucna.

teamglobalespor

teamglobalespor

teamglobalespor

Your Comments

Please register or login to post comments